v čem je chyba

Otázka:

Dobry den nevim jak dal.S manzelem jsme spolu 3 roky 1 rok jsme spolu chodily.Manzel se zenil po 3 a ja si privedla nemanzelskou dceru.Jeji otec se nechtel vazat rek ze nejlepsi dite je to co rve na cizim dvorku ani se s dcerou nestyka.Moje manzelstvy s nynejsim partnerem mam 2 letyho syna a uz takovy 2 roky nam to skripe.Prijede na 1 vecer v tydnu a pak na vykend.Jediny co ho zajima jestli bude sex.Kdyz odmitnu zacne mi nadavat ze jsem svine a nula ze ho neustale buzeruju.Pak se o vikendu opil a kdyz jsem ho odmitla tak me vyhodil z bytu musela jsem spat u svagrove i z detma.Rano byl byt rozhazeny, vyhodil a znicil me veci ktere jsem si prinesla do manzelstvy a kdyz jsem rekla ze je chci vratit at si to sezene kde chce tak mi rekl ze to byli jenom cetky.A ted nastal jeste 1 problem ze my rodice by si chteli vzit na vikend 1 v mesici deti ja bych to uvitala ze si od deti odpocinu.Akorat manzel dela zle ze s nama chce travit vykend a kdyz mu reknu at si deti veme na chalupu sam a ja zustanu doma 1 vykend v mesici tak to nepripada v uvahu kdo by se staral o deti. Tak musim jezdit na chalupu kde to nesnasim a uz to beru jako trest. Ono je toho spoustu ani vypsat se to neda.Proste jak prijede dokazem spolu mluvi asi tak 1 hodinu pak uz se jen dohadujem.A jeste neco skrz sex ja jsem se s nim milovala rada jenze ted se pohadame pak rekne vsechno smazem a das mi on je pak spokojeny a me je to cim dal odporny.

Odpověď:

Komentáře (1)

 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Dobrý den Dagmar,
  Váš dotaz ve mne vyvolal jedinou otázku: "Co Vás drží u despotického agresora?" To co popisujete ukazuje na domácí násilí. Ano, ano. Domácí násilí má i tuto podobu. Pokud se domácí situace nezmění, doporučoval bych Vám kontaktovat DONA linka 2 51 51 13 13 a sdělit jim svůj příběh, uvidíte kolik takových žen jako Vy čeká na zázrak a situace se neustále zhoršuje. Váš manžel musí velmi rychle změnit svoje jednání vůči Vám, nebo není jiné možnosti než rozluka. Možná, že současná situace je způsobena nedorozuměním v minulosti, na kterém asi nesete každý svůj podíl, ale situace by se měla řešit a vyhazování z bytu není řešením.
  Rozhodně bych Vám doporučoval společnou návštěvu odborníka, ale pokud Váš manžel nebude chtít a nepřestane v agresi, zahajte kroky vedoucí k osamostatnění se.

  Lucian

  Čer 07, 2007