nové zaměstnání

Otázka:

Dobry den

Jsme s pritelem 3 roky. Pritel pracuje rok a pul pro firmu XY. V soucasnosti dostal novou nabidku od majitele firmy XY, ktery chce zalozit novou firmu. Pritel by tam mel ze zacatku pracovat jako jeden ze dvou zamestnancu. Druhym zamestnancem by byla mlada holka, ktera v soucasnosti dela asistentku ve firme XY. Nemuzu si pomoct, ale predstava, ze bude 5 dni v tydnu 8 hodin denne v kancelari jen s touto holkou mi neni prijemna a jsem z toho neklidna.
I kdyz tu holku pracovne zna jiz rok a pul, potkavali se v praci (pritel dela ve firme XY na zivnostensky list, takze tam neni denne), nevim, co muzu od situace, ktera nastane ocekavat.
Pritel rozhodne neni suknickar ani neco podobneho nevidel doma. O danou holku co vim vubec nejevi zajem. Nas vztah je spis bezproblemovy, dva a pul roku bydlime spolu, dva roky ve vlastnim byte. Pristi leto bychom se chteli brat. Ja jsem o necele dva roky starsi, proto si ted rikam, ze on se nemusi ve svym veku 27 let hnat do manzelstvi a co kdyz potka nekoho

Odpověď:

Komentáře (1)

 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Dobrý den Marianno,
  partnerské soužití vždy v sobě nese riziko nevěry, ale i přes toto riziko mnoho z nás se snaží utvořit trvalý partnerský svazek. Pokud nemáte indicie, že by se mezi Vašim partnerem a asistentkou něco dělo, neměla by jste se trápit. Partnerství by mělo být založeno na důvěře a i kdyby jste partnera hlídala sebe víc, stejně nemáte šanci jej uhlídat. Ba právě naopak, žárlivými scénami mnoho lidí ztrácí svého partnera. Protože kdo chce být neustále bezdůvodně osočován? Pak mnohdy takovýto jedinec hledá klid v jiném náručí. Více věřte partnerovi, ale buďte obezřetná na jakékoliv varovné signály. Pokud by jste se měla obávat každé ženy v přítelově blízkosti, žila by jste v tenzi.
  Lucian

  Srp 21, 2006