Ejakulace

Otázka:

Dobry den,

jsem se svym partnerem skoro rok. Zadny problem jsme dosud nemeli, ale posledni dobou se memu partnerovi stane, ze je sice vzruseny, ale nakonec neejakuluje. Pry to neni mnou, ani neni v zadnem stresu. Je to normalni, stava se to? Prosim o radu. Moc dekuji Lucie

Odpověď:

Komentáře (1)

 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Dobrý den Lucie,
  takto na dálku Vám nejsem schopen vyčerpávajícím způsobem odpovědět. Základní otázkou je, co chce Váš partner. Nevím, Váš dotaz je velmi krátký. Někdy je možno na základě cvičení oddělit orgasmus od ejakulace. Jsou to praktiky zlepšující sexuální prožívání. Ale myslím si, že pokud by Váš partner něco takového praktikoval, určitě by Vás do toho zasvětil.
  Takže pokud chce a nejde to => je to problém hodný návštěvy sexuologa. Může jít o banalitu, nebo také ne. Zkuste si s ním o tom šetrně promluvit. Společnost nám mužům vnucuje výkonový pohled a málokterému z nás se chce si přiznat, že je problém. Možná je Váš partner jenom v nějakém vnitřním rozpoložení, které mu nedovoluje kvalitně si užít sex a on si to nemusí ani uvědomovat. Pokud se to bude opakovat, velmi šetrně s ním promluvte a motivujte ho k návštěvě odborníka.
  Lucian Kantor

  Čer 26, 2006