Reklama

TOP 10 - Co nejvíce vzrušuje ženy a muže

Nedávný průzkum platformy IllicitEncounters.com sestavil žebříček deseti největších sexuálních „nabuzovačů“. Které položky jsou pro muže i ženy společné? A koho naopak poměrně spolehlivě nabudí čerstvě vyprané povlečení?

Sexuální vzrušení je možné definovat jako kombinaci kognitivních a fyzických reakcí na erotický podnět, který může být vnitřní nebo vnější. Člověka může vzrušit řada věcí od obrázku či jiného vizuálního podnětu přes doteky až po vlastní fantazie. Na to, co muže a ženy nejčastěji dostane na vrchol sexuálního vzrušení, se nedávno zaměřil i průzkum zadaný seznamovací platformou pro zadané IllicitEncounters.com, do něhož se zapojilo kolem 2 000 mužů a žen.

Pro ženy je „top“ společný orgasmus s partnerem, milují i sex v čistých lůžkovinách

U něžného pohlaví tomuto žebříčku kraluje společný orgasmus s partnerem – na prvním místě ho uvedly celé dvě třetiny žen. Druhá pozice patří sexu během dovolené, který je největším vzrušením zhruba pro čtyři z deseti dam. Následuje mnohonásobný orgasmus, který jmenovalo 36 % respondentek, a těsně za ním se s 35 % umístil dobrý orální sex. Zhruba třetinu žen, konkrétně 32 %, poté nejvíce vzruší víkendové radovánky s milencem. „Šesté místo patří sexu s bývalým partnerem, sedmé erotickým hrátkám na čerstvě vypraném povlečení. Na osmé pozici stanul sex k narozeninám a žebříček pak uzavírá na devátém místě sex s cizincem a na desátém valentýnský sex, který milují zejména romantické typy,“ komentuje průzkum Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz, který prodává erotické pomůcky a zabývá se zdravou sexualitou.

U mužů kraluje sex s novou partnerkou, expartnerkou a cizí ženou

Reklama

I u mužů se první místo v tomto žebříčku týká partnerského sexu, ovšem docela jinak, než je tomu u žen. Více než polovina mužů (56 %) totiž uvedla, že je nejvíce vzrušuje první sex s novou partnerkou. Následuje sex s bývalou partnerkou a třetí příčka s 35 % poté patří sexu s cizí ženou. „Společný orgasmus s partnerkou se poté u mužů umístil až na čtvrtém místě. Na pátém následuje natáčení erotické nahrávky s partnerkou, šesté místo patří víkendovému dobrodružství s milenkou. Závěrečnou čtveřici žebříčku tvoří narozeninové milování, orální sex, milování venku a dovolenkový sex,“ uzavírá Adam Durčák.

 

Tabulka 1: Co lidi nejvíce sexuálně vzrušuje?

 ŽenyMuži
1Společný orgasmus s partneremPrvní sex s novou partnerkou
2Sex během dovolenéSex s expartnerkou
3Mnohonásobný orgasmusSex s cizí ženou
4Dobrý orální sexSpolečný orgasmus s partnerkou
5Víkend s milencemNatáčení erotické nahrávky s partnerkou
6Sex s expartneremVíkend s milenkou
7Sex na čerstvě vypraném povlečeníSex k narozeninám
8Sex k narozeninámOrální sex
9Sex s cizincemSex venku
10Valentýnský sexSex během dovolené

Zdroj: Ruzovyslon

Reklama

Komentáře

Ferka (Čt, 27. 10. 2022 - 17:10)
no to nevím no. Některé bod ymi přijdou jako samozřejmost. Mně nejvíce vzrušuje něžný, ale vášnivý muž, který krásně voní. proto jsem manželovi koupila nový parfem s feromony.
Viola (Pá, 28. 10. 2022 - 21:10)
miluji vonavé a chytré muže. Ale co mně nejvíce vzrušuje je líbání na krku a oušku
Riva (Ne, 30. 10. 2022 - 16:10)
vzrušuji mně polibky na krku. Manžel používá parfém s feromony z ekondomy. Tahle kombinace se mnou dělá doslova divy
Lulu (Ne, 30. 10. 2022 - 19:10)
Mne nejvíc vzruší, když cítím z muže teplo ve smyslu živočišného tepla. Jsem zimovřivá, takže potřebuju zahřát.
Sara (St, 23. 11. 2022 - 19:11)
líbí se mi, když muž voní a má krásně upravené ruce, je hravý v posteli. Je to neskutečně sexy
Tamara (So, 26. 11. 2022 - 21:11)
nejvíce mně vzrušuje líbání na krku. TOP!
Gi (So, 26. 11. 2022 - 22:11)
Když manželku políbím na ouško, nebo jej vezmu do úst, tak se úplně rozplyne a je totálně vzrušená. Pokračování už je jen rutina.
Lentilka (Ne, 25. 12. 2022 - 21:12)
je to hodně individální, každému se líbí něco jiného. Já třeba miluji mazlení, muž sex a vzájemně se dolnujeme :)
Gi (Ne, 25. 12. 2022 - 22:12)
Jako muž, jednoznačně preferuji společný orgasmus. Ta souhra je nádhera sama.
Petra (Po, 16. 1. 2023 - 16:01)
Moje největší vzpomínka je ze společné erotické masáže. Bylo to velice intimní a každý z nás poznal tu svojí pravou intimitu) Dostali jsme od kamaradu poukaz do https://redmassage.cz/ a tak jsme si řekli, proč ne:) Bylo to úžasný.
Default User Image
Bella (Pá, 9. 2. 2024 - 14:02)

Nevím no , pamatuji svůj první zážitek na erotické masáže pro páry , jsme spolu s manželem byli u spamassage.cz je naprosto úžasné místo . Je pro ti kdo chce zkusit něco nového u svém životě , asi tak

Reklama