Reklama

Domácí přírodní receptura proti vráskám

Ženy, a dnes stále více i muži, používají různé kosmetické procedury, krémy a metody pro zabránění vzniku vrásek. Avšak i s těmi nejdražšími krémy si nemůžete být jistí výsledkem, protože nezaručují, že vás zbaví těchto nedokonalostí, zejména proto, že pleť si velmi rychle zvyká na chemické krémy a ty pozbývají účinnost.

Níže uvedený recept na domácí krém proti vráskám můžete snadno připravit a uvidíte velké výhody této vynikající receptury.

Tento domácí krém je ideální pomoc pro pleť: vyrovnává tón pleti, zpomaluje stárnutí pokožky, hydratuje a redukuje vrásky. 

Má tři velmi důležité benefity: 

 • Obsahuje pouze přírodní ingredience
 • Je bezpečný (ujistěte se, že nemáte alergii na med)
 • Je vhodný pro všechny typy pleti. 

Výsledků si všimnete již za 7 dní. Pokud máte rádi svou pleť, budete tento krém milovat. 

Reklama

Ingredience:

 • 2 lžičky aloe vera gelu
 • 1 lžička medu
 • 1 žloutek
 • 1 polévková lžíce olivového oleje 

Příprava:

Vložte všechny ingredience do malé mísy.

Ujistěte se, že dobře promícháte ingredience, abyste získali homogenní směs. Až budete hotovi, vaše kouzelný krém je připravený!

Účinky jednotlivých složek:

Samostatné složky tohoto krému mají různé účinky na pokožku:

 1. Aloe vera gel: Obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a antioxidantů, které hydratují, zklidňují a regenerují pokožku. Má protizánětlivé vlastnosti a může pomoci s akné, podrážděním a popáleninami.
 2. Med: Je přirozený zvlhčovač a antiseptikum, které hydratuje pokožku a pomáhá bojovat proti bakteriím. Má také protizánětlivé účinky a pomáhá při hojení pokožky. Při zanícené pokožce doporučujeme manukový med, který má nejsilnější protibakteriální aktivitu.
 3. Žloutek: Obsahuje vitamíny A, E a D, které jsou pro pokožku velmi prospěšné. Pomáhá zlepšovat elasticitu pokožky a redukuje vrásky.
 4. Olivový olej: Obsahuje mastné kyseliny a antioxidanty, které hydratují a vyživují pokožku. Má také protizánětlivé vlastnosti a může pomoci při léčbě suché, podrážděné nebo citlivé pokožky.

Kombinace těchto složek v krému může vést k hydrataci, zklidnění a zlepšení stavu pokožky, a to jak v oblasti hydratace, tak v boji proti různým problémům, jako jsou vrásky, akné nebo pigmentové skvrny.

Skladování:

Krém můžete uložit do starého kelímku od krému, 50 ml bude dostačující, nebo do jiné vhodné nádoby.

Aplikace krému:

Nanášejte krém na pokožku jemnými masírujícími pohyby. Nechte ho působit po dobu 30 minut. Po uplynutí 30 minut odstraňte krém vlhkým ubrouskem.

Krém se bude do pokožky vstřebávat po dobu více než jedné hodiny, proto se doporučuje aplikovat ho na obličej dvě hodiny před spaním. Uchovávejte v lednici.

MK

Reklama

Komentáře

Default User Image
Olča (Po, 22. 4. 2024 - 20:04)

domácí masky jsem si taky oblíbila. Mám ráda smíchat med a jogurt (nebo tvaroh) a pleť je nádherná!! Mám už zralejší pleť ale sem tam se ten pupínek objeví, ale tato maska je ideál. Plus se snažím držet zdravou stravu, doplňuji si kolagen, vitamín c, retinol a hořčík a myslím, že jsem na 45 pěkně zachovalá dáma :D 

Default User Image
Petra (Po, 13. 5. 2024 - 11:05)

za mě je topka tahle https://www.alpik.cz/regeneracni-a-vyzivujici-maska-na-vlasy-healthymask-soaphoria-150ml/ stimuluje i růst vlasů a už je to znát, musim častěji barvit i se objevují baby vlásky, kombinují tedy i s kolagenem a vitaminy na vlasy

Default User Image
kiki (So, 25. 5. 2024 - 11:05)

tam nakupuji také, od Berrica vitaminovou masku a kolagen je pecka jak vlasy tak i plet, lepe se i hojí

Reklama