partnerský horoskop

Otázka:

dobry den,
hodne dlouhou dobu si lamu hlavu nad pochopenim urcitych veci ohledne astrologie a partnerstvi.
astrologie je muj konicek, alej sem jen takovy laik, ktery si nakoupi knizky a sam se vzdelava, tak uplne nevim, jestli sem pochopila nektere veci spravne.
co se tyce radixovych horoskopu, tak tam mam naprosto jasno, ale u parnerskych uz trochu pokulhavam.
chtela bych pochopit, jak vidim vztah ja a naopak, jak vidi vztah muj partner, bude nejlepsi, kdyz to ukazu na prikladu.
Pr: jeho venuse v rybe je v kvadrature s mym uranem a saturne ve strelci??.takze kdyz si prectu v odbornych knihach rozbor tohoto aspektu, tak mi vyjde ,,cast'' jeho pohledu na nas vztah.
Je tedy pravdou, ze vzdy prvni planeta( v mem prikladu venuse) ovlivnuje druhou aspektovanou planetu a ukazuje venusiny pocity a nahledy. a jeste bych se chtela zeptat jaky vyznam maji vzajemne dvojite aspekty pr.: muj mesic v byku v sextilu na jeho venusu v rybe a naopak jeho mesic v beranu na moji venusi ve vodnari ...atd.
Predem dekuji a doufam, ze to nebylo moc zmatene.

Odpověď:

Komentáře (1)

 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Vážená Nelly,
  pokud porovnáváte v synastrii vzájemné vztahy nativních planet, představujte si, že planeta pomalejší vždy více ovlivňuje planetu rychlejší. Takže váš partner může nelibě vnímat některé vaše odmítavé reakce na to, co se mu líbí nebo co má rád. Může mu vadit, když nereagujete vstřícně na jemné projevy náklonnosti jeho Venuše v Rybách, když je nějaké vaše jdnání pro něj překvapivé nebo neočekávané. (Jeho Venuše je víc pod tlakem vašeho Uranu a Saturnu než naopak)
  Pokud se některé vzájemné aspekty vyskytují oboustranně, můžete si nazájem dobré oplácet dobrým nebo špatné špatným. Pokud si nejste jistá, jak některé věci váš partner vnímá, nespekulujte jen nad horoskopem a normálně se ho na t zeptejte.
  Srdečně vás zdravím. Blanka Vojáčková,

  astro@aksos.cz ,

  www.astro.aksos.cz

  Pro 01, 2008