SMRT

Otázka:

Dobry den,byla jsem u kartarky a ta mi rekla,ze budu mit spatnou zpravu do 3 mesicu,tak se i stalo,zabil se mi otec v horach,proc mne nevarovala,nikam bych ho nepustila?!Proc jsem tomu nemohla zabranit,kdyz to tam videla,opravdu to bylo osudove a neslo tomu nejak predejit?Proc mne neupozornola nejak.

Odpověď:

Komentáře (1)

 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Vážená Evelin,
  nevím, proč se s tímto dotazem neobracíte na zmíněnou kartářku. Ta by vám možná řekla, co při vašem setkání věděla nebo nevěděla. Já mohu těžko hodnotit, proč vám to či ono řekla nebo neřekla.
  Velmi pravděpodobně ale nevěděla co a kdy se stane (jak by také mohla, zatím nikdo žádnou tragédii nepředpověděl ani jí nezabránil - aspoň z těch mnoha, co se staly..).
  Bohužel neštěstí nebo špatná zpráva může zasáhnout každého z nás - kdykoli a kdekoli, nikoho před tím nelze ochránit a nemyslím si, že by to bylo něco osudového, co se muselo stát, prostě život je nevypočitatelný a mnohdy krutý..
  Zrovna tak si myslím, že byste ani neměla právo otci v cestě do hor bránit, i kdybyste se o něj stokrát bála...
  Je mi líto, co se vám stalo a přeju vám, aby to brzy přebolelo. Pro příště bych vám radila k žádné kartářce nechodit, ušetřila byste si zbytečné starosti a výčitky.

  Srdečně vás zdravím. Blanka Vojáčková,

  astro@aksos.cz ,

  www.astro.aksos.cz

  Srp 16, 2008