Otázka:

Vazena pani doktorko, obracim se na Vas s prosbpu o radu. Je mi 33 let mam 2 deti a neustale me trapi akne.V obliceji, na zadech i v dekoltu.Driv to bylo i tzv, cysticke zanety, ted jiz \"pouze\" vridky.Pri uzivani antikoncepce Diane doslo k mirnemu zlepseni.Dva roky jsem uzivala prostredky celostni mediciny na cisteni organismu apod. a nenechalo to zadne vysledky.Kosmetiku pouzivam Herbline, taktez zadne zlepseni.Jednu dobu i Vichy.Po celem tele mam jemne chloupky , ktere casto zarustaji, tak nevim co jeste mohu pro odstraneni tohoto problemu udelat. Je to pro me i psychicka zatez. Dekuji Vam velice za laskavost. Katka

Odpověď:

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Návštěvník
    Návštěvník (anonym)

    Pokud se akné vyskytuje i na zádech, svědčí to vždy o problémech se zažíváním - nejčastěji narušenou střevní mikroflórou. léčba musí být vnitřní a komplexní. Nejvíce úspěchů je z celkovou protikvasinkovou terapií - viz. http://nemoci.doktorka.cz/candidoza/. Pomáhá užívání Šťávy z celých listů aloe vera Forever Young spoleně s acidophilem, v dalších měsících pak Kyseliny kaprylové s acidophilem a šťávou z černé ředkve Rabanon. K tomu je vždy nutná protikvasinkvoá dieta. samozřejmě je nejvhodnější osobní konzultace a terapie ušitá přesně na míru.
    Z kosmetiky bych vám dál doporučila používat Herbline, i když váš problém kosmetika nevyřeší. Vichi by mohla ple´t časem ještě více zatížit. vynikající zkušenosti máme i z Shahanz herbals - u vás by byla určitě vhodná pro korekci následných jizviček - např. maska Shatex - http://www.001shop.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=3005&Level=0 a krém Shaclove -http://www.001shop.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=3013&Level=0.

    Feb 28, 2006